Русский English
Дисконтні картки постійним клієнтам!!!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
38 0532 681 168

Полтава -
яскрава зіркав сузір'ї
міст України

 

Крісло для педикюрного кабінету DELUXE WHALE SPA I
Крісло для педикюрного кабінету DELUXE WHALE SPA I

Педикюрний апарат Місяць
Педикюрний апарат
"Місяць"

Спеціальна серія засобів Геволь-Мед для аптек і лікарів
Спеціальна серія засобів
" Геволь-Мед" для аптек і лікарів

Медичний педикюр

З великим задоволенням хочемо надати Вам новинку на полтавському ринку послуг. Світова марка по догляду за ногами «Gehwol» у співробітництві із салоном краси «Дун Фан» в жовтні цього року презентувала відкриття педикюрного кабінету європейського рівня

Що таке медичний педикюр?

Це не просто догляд за ногами, а рішення багатьох проблем по новим методикам і технологіям. Це безболісне видалення мозолів, нігтів, що вросли, лікування тріщин, натоптишів, грибкових інфекцій і багато чого іншого.

Тепер для рішення цих проблем Вам не потрібно лягати на операційний стіл, переносити наркоз, тривалий хворобливий реабілітаційний період і дороге лікування. Для процедури майстер використовує стерильний інструмент, який пройшов всі етапи обробки й одноразову продукцію, щоб Ви не турбувалися про своє здоров'я, за Вас це будуть робити тільки професіонали.

Медичний педикюр - це досвід роботи європейських педологів у поєднанні з німецькою апаратурою фірми «Gerlach Technik», інструменти «Busch» і професійною лінією препаратів «Gehwol».

Ми гарантуємо Вам, що Ви будете приємно здивовані якістю роботи майстра й приємною атмосферою салону. А також професійний масаж, китайський ароматний чай, релаксуюча музика й аромотерапія, які входять в процедуру медичного педикюру, доставлять Вам неземну насолоду.

Медичний педикюр

  • Видалення куточка нігтя, що вріс. Лікування й наступна профілактика нігтів, що вросли, і стовщених нігтів.
  • Рішення проблем м'яких мозолів і твердих мозоль із коренем. Видалення кореня мозолячи. Полірозмірно - гелевий захист для профілактики мозолів. Видалення натоптишів за допомогою інструмента або апарата. Лікування гіперкератоза (твердого рогового шару), сухої і потрісканої шкіри стоп. Обробка тріщин і їхнє лікування й профілактика.
  • Лікування гіпергідрозу (підвищена пітливість ніг). Комплекс професійного догляду для нормалізації потовиділення, лікування.
  • Лікування й профілактика грибкових інфекцій під спостереженням і консультуванням майстра педикюру.
  • Професійний догляд за діабетичною стопою. Професійний догляд за утомленими ногами й ногами, схильними до набряків. Комплекс догляду в поєднанні з масажем стоп і гомілки для зміцнення стінок вен і судин, поліпшення кровообігу.
  • Лікування тонкої, сухої, пергаментної шкіри, шкіри із синдромом «діабетичної стопи».
  • Консультації майстра по проблемам клієнта й підбору засобів для домашнього догляду.

P.S. У повсякденному режимі ми працюємо з 8 годин ранку до 18 годин вечора. Однак за умови попереднього узгодження з адміністрацією ми готові обслужити групу туристів або ділових людей у зручний для Вас час протягом доби

УСЕ ДЛЯ БЛАГА ВАШИХ НІГМедичний педикюр

Всі процедури проводяться на професійній косметиці по догляду за ногами «Gehwol» (Німеччина), лідера Європи й усього світу вже більше 140 років.

Призначення й використання засобів «Gehwol» проводитися тільки під спостереженням майстра педикюру.

Процедуру проводить дипломований майстер, що пройшов підготовку в навчальному центрі «PLASTEK» з медичною освітою

Решетник Катерина Юріївна

Салон краси «Дун Фан»
вул. Київське Шосе, 60
Запис по телефону
0532 63-24-24

У східному салоні краси "Дун Фан" Вам подарують красу, здоров'я, енергію


Warning: include(address_ua.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/virtwww/w_almaz-poltava_fedd115b/http/barber_shop_ua_03.php on line 282

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'address_ua.php' for inclusion (include_path='.:') in /home/virtwww/w_almaz-poltava_fedd115b/http/barber_shop_ua_03.php on line 282