Готель Алмаз в Полтаві
Готель Алмаз в Полтаві

Готельний комплекс “Алмаз“ надає комплекс послуг, які забезпечують комфортне проживання

Готельний комплекс “Алмаз“ надає комплекс послуг, які забезпечують комфортне проживання

Місія готельного комплексу "Алмаз" в Полтаві

Однозірковий готель "Алмаз" надає комплекс послуг із проживання в готельних номерах, послуги кафе, піцерії, салону краси, сауни, конференцзали на 35 місць, паркінг для автомобілів. Наші послуги розраховані на смаки й потреби широкої аудиторії співвітчизників і закордонних гостей.

Наша місія: «Поставляти на ринок легко оцінювані й доступні послуги, товари й сервіс по справедливій і конкурентній ціні. Надавати послуги й товари високої якості, забезпечити відповідну цінність за гроші й витрачений час».

Ми віримо, що кращий шлях досягнення цих цілей - це:

  • Надійність. Ми прагнемо забезпечити те, що обіцяно, надійно й акуратно.
  • Упевненість. Наші працівники дружелюбні, поважають клієнтів, мають відповідні знання, ввічливі.
  • Інфраструктура. Ми маємо можливість забезпечити високу якість товарів і послуг і договірні строки виконання зобов'язань.

Клієнти приходять до нас, очікуючи, що за їхні гроші їм будуть надані послуги й товари найвищої якості, забезпечений чудовий сервіс. Ми сприймаємо цю істину й співпрацюємо з клієнтом відкрито, бачимо свою місію в тім, щоб бути помічником клієнта.

Кожан Василь Юхимович - власник готелю "Алмаз"

Готель Алмаз прагне йти в ногу з часом,  пропонуючи сервіс  високого рівня

Інтереси клієнта насамперед

Постійні зміни маркетингового середовища, поява нових готелів, зміна попиту та пропозиції, коливання цін, конкуренція - це далеко не повний перелік тих моментів, на які ми повинні акцентувати свою увагу в повсякденній роботі. Однак ми завжди пам'ятаємо, що інтереси клієнта - насамперед і від усього серця піклуємося про нього. Клієнти хочуть кращого сервісу й умов проживання за свої гроші й припускають, що ми можемо задовольнити їх. Ми бачимо в цьому непорушну істину, тому співпрацюаємо із клієнтом відкрито, вислуховуємо об'єктивно їхні питання й те, що їх турбує, здійснюючи сервіс самим кращим способом, яким ми вміємо, на ділі доводячи, що ми - помічники клієнта.

Ми прагнемо йти в ногу з часомі пропонувати клієнтові готельні номери, укомплектовані найсучаснішими меблями, оснащені зручним сантехнічним устаткуванням, відремонтованими з використанням кращих матеріалів і аксесуарів. Тому ми постійно стежимо за тенденціями в готельній сфері, вивчаємо стилі в дизайні інтер'єра, меблів. Наш клієнт поселяється не тільки в сучасний, зручний готельний номер, але й одержує сервіс найвищої якості.

Однойко Наталія Олександрівна - директор готелю "Алмаз"

Ми прагнемо оточити нашого гостя домашнім комфортом і турботою

Ми допомагаємо клієнтові

Якщо ми сказали клієнтові, що щось будемо робити, ми робимо це. Ми обіцяємо тільки те, що можемо зробити. Ми розглядаємо наші слова як зобов'язання. Наші товари й сервіс мають справедливу й конкурентну ціну, виправдовують очікування клієнта. Ми прагнемо до того, щоб, прийшовши в наш готель, клієнт почував себе бажаним, мав відчуття, що його розуміють, відчував комфорт, був важливим і шановним. Ми щасливі допомогти своєму клієнтові.

Ми пам'ятаємо завжди, що проблеми клієнта - наші проблеми. Ми постійно стежимо за чистотою в номерах, коридорах і всьому готелі, здійснюємо сервіс таким чином, щоб не створювати дискомфорт для своїх клієнтів. Чистота - це не єдина наша турбота. Догляд за меблями, елементами інтер'єра, технікою й аксесуарами в номерах необхідний для того, щоб оточити нашого гостя домашнім комфортом і турботою. Тому наші клієнти завжди залишаються в нашім готелі як можна довше, оскільки на ділі переконуються, що ми ставимося до них як до VIP персон.

Оксана Іванівна - працівник готелю

Вхід в готель Алмаз, Полтава
Постояльці готелю Алмаз у Полтаві влітку можуть насолоджуватися красою квітів і вдихати їхній чудесний аромат
Ресепшн готелю Алмаз у Полтаві
Інтер'єр номера класу Люкс в готелі Алмаз
Готельний номер Люкс
Зал кафе-бару Beer House у Полтаві
Санітарний вузол
В готелі Алмаз є затишні номери класу Напівлюкс
Рукотворний струмок у саду готелю Алмаз у Полтаві подарує прохолоду і свіжість
Конференц-зал у готелі Алмаз у Полтаві
Конференц-зал у Полтаві на 35 місць
У готелі багато живих квітів радують око постояльців
У номерах готелю Алмаз у Полтаві багато репродукцій картин відомих художників
Інтер'єр кафе-бару в місті Полтава
У кафе-барі Beer House Вас почастують самим свіжим пивом, звареному у власній броварні
Піца, борщ, запіканка будуть приготовлені для Вас у справжній дров'яній печі
Живе пиво, зварене майстрами  приватної броварні, прийдеться Вам до вподоби
English Русский